ThaiStay99 ThaiStay99.com
The Journey Hotel Laksi
The Journey Hotel Laksi - 3 star hotel in Bangkok, Thailand

The Journey Hotel Laksi

★★★

📍 Bangkok, Bangkok

Bezplatné WiFi Restaurace Fitness centrum Parkoviště
Rezervovat nyní Zavolat

O tomto hotelu

Journey Hotel Laksi je 5hvězdičkový hotel ve čtvrti Laksi v Bangkoku, který poskytuje pohodlné rodinné pokoje a pohodlný přístup na mezinárodní letiště Don Mueang a místní zajímavosti. Hosté v tomto hotelu v Bangkoku objeví ubytování navržené pro pohodlí a praktičnost. Každý dobře vybavený rodinný pokoj má klimatizaci, vlastní koupelnu a nabízí výhled na město nebo klidnou ulici. Pro pohodlí všech cestovatelů jsou pokoje vybaveny vyhrazeným pracovním stolem, bezplatnými toaletními potřebami a televizí, což zajišťuje klidný a produktivní pobyt, ať už …

Adresa

345/65 Soi Ngamwongwarn 47, Yaek 44, Lak Si, Laksi, 10210 Bangkok, Thailand

📍 Otevřít v Google Maps

Služby & Vybavení

Restaurace Snídaně Parkoviště Bezplatné parkování Fitness centrum Recepce (24h)

Atrakce v okolí

Thung Song Hong 4.5 km
Bang Khen 4.5 km

Časté otázky

Kde se nachází The Journey Hotel Laksi?
The Journey Hotel Laksi se nachází v Bangkok, Thajsko.
Nabízí The Journey Hotel Laksi bezplatné Wi-Fi?
Ano, The Journey Hotel Laksi nabízí bezplatné Wi-Fi pro všechny hosty.
Je na adrese The Journey Hotel Laksi k dispozici bezplatné parkování?
Ano, The Journey Hotel Laksi nabízí bezplatné soukromé parkování v areálu hotelu.
Podává The Journey Hotel Laksi snídani?
Ano, snídaně je k dispozici na The Journey Hotel Laksi.
Jaký typ ubytování je The Journey Hotel Laksi?
The Journey Hotel Laksi je hotel se sídlem v Bangkok, Thajsko.
Jak mohu rezervovat The Journey Hotel Laksi?
Dostupnost a rezervaci The Journey Hotel Laksi můžete zjistit přímo prostřednictvím rezervačních odkazů na této stránce.
🏨

Are you the owner or manager of The Journey Hotel Laksi?

Manage your listing and track your visitors

View Stats Update

4 126 guests visited The Journey Hotel Laksi over the past 365 days, averaging 11,3 daily visits with a peak of 490 in Jan 2026.

Top nationalities visiting The Journey Hotel Laksi

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland
Stats tracked in real time, AI bots and web crawlers are filtered — visitor statistics reflect real human visits only — figures updated here on the 2nd of each month · V4

ThaiStay99.com

Thailand's Hotel Guide

Domů Hledat Restaurace

The Journey Hotel Laksi - Bangkok ★★★☆☆

Hotel
The Journey Hotel Laksi - 3 star hotel in Bangkok, Thailand
Journey Hotel Laksi je 5hvězdičkový hotel ve čtvrti Laksi v Bangkoku, který poskytuje pohodlné rodinné pokoje a pohodlný přístup na mezinárodní letiště Don Mueang a místní zajímavosti. Hosté v tomto hotelu v Bangkoku objeví ubytování navržené pro pohodlí a praktičnost. Každý dobře vybavený rodinný pokoj má klimatizaci, vlastní koupelnu a nabízí výhled na město nebo klidnou ulici. Pro pohodlí všech cestovatelů jsou pokoje vybaveny vyhrazeným pracovním stolem, bezplatnými toaletními potřebami a televizí, což zajišťuje klidný a produktivní pobyt, ať už jde o volný čas nebo práci.

Stravování v The Journey Hotel Laksi je nádherným zážitkem díky restauraci vhodné pro rodiny. Zde si hosté mohou vychutnat rozmanité menu, které zahrnuje autentickou japonskou, oblíbenou thajskou a oblíbenou mezinárodní kuchyni, která uspokojí různé chutě. Kromě stravování tato nemovitost zvyšuje pohodu hostů díky fitness centru pro aktivní aktivity a poklidné zahradě doplněné venkovním posezením, které je ideální pro relaxaci po dni stráveném prohlídkou Bangkoku. V celém hotelu je nepřetržitě k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení, takže hosté zůstávají ve spojení.

The Journey Hotel Laksi má strategickou polohu a může se pochlubit velmi výhodnou polohou v Bangkoku. Nachází se přibližně 6,2 mil od mezinárodního letiště Don Mueang, což z něj činí vynikající volbu pro ty, kteří mají časné nebo pozdní přílety. Hotel také poskytuje snadný přístup k významným místům konání akcí, jako je IMPACT Muang Thong Thani vzdálený pouhých 8,6 km a proslulý víkendový trh Chatuchak, který se nachází 12 km od hotelu. Cestovatelé přijíždějící autem ocení možnost bezplatného parkování přímo na místě, což přispívá k bezproblémovému zážitku.

Zpětná vazba od hostů často zdůrazňuje výjimečnou čistotu pokojů, bezproblémové připojení k letišti a celkové pohodlí umístění hotelu, což z něj činí preferovanou volbu pro pragmatické cestovatele. Zažijte kombinaci pohodlí a dostupnosti v The Journey Hotel Laksi, vaší spolehlivé základně pro navigaci Bangkokem a jeho okolím.

Umístění & Kontakt

The Journey Hotel Laksi ★★★
345/65 Soi Ngamwongwarn 47, Yaek 44, Lak Si, Laksi
Bangkok
Thailand

Služby & Vybavení

Restaurace Snídaně Parkoviště Bezplatné parkování Fitness centrum Recepce (24h) Bezplatné WiFi Klimatizace

Atrakce v okolí

Thung Song Hong4.5 km Bang Khen4.5 km
Rezervovat nyní

Časté otázky — The Journey Hotel Laksi

Kde se nachází The Journey Hotel Laksi?
The Journey Hotel Laksi se nachází v Bangkok, Thajsko.
Nabízí The Journey Hotel Laksi bezplatné Wi-Fi?
Ano, The Journey Hotel Laksi nabízí bezplatné Wi-Fi pro všechny hosty.
Je na adrese The Journey Hotel Laksi k dispozici bezplatné parkování?
Ano, The Journey Hotel Laksi nabízí bezplatné soukromé parkování v areálu hotelu.
Podává The Journey Hotel Laksi snídani?
Ano, snídaně je k dispozici na The Journey Hotel Laksi.
Jaký typ ubytování je The Journey Hotel Laksi?
The Journey Hotel Laksi je hotel se sídlem v Bangkok, Thajsko.
Jak mohu rezervovat The Journey Hotel Laksi?
Dostupnost a rezervaci The Journey Hotel Laksi můžete zjistit přímo prostřednictvím rezervačních odkazů na této stránce.

🏨 Všechny hotely v Bangkok · Luxusní hotely · Hotely s bazénem

🏨

Are you the owner or manager of The Journey Hotel Laksi?

Manage your listing and track your visitors

4 126 guests visited The Journey Hotel Laksi over the past 365 days, averaging 11,3 daily visits with a peak of 490 in Jan 2026.

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland