ThaiStay99 ThaiStay99.com
Old Town Chiangmai Boutique
Old Town Chiangmai Boutique - 4 star hotel in Chiang Mai, Thailand

Old Town Chiangmai Boutique

★★★★

📍 Chiang Mai, Chiang Mai

Bezplatné WiFi
Rezervovat nyní Zavolat

O tomto hotelu

Old Town Chiangmai Boutique je 5hvězdičkové ubytování, které se nachází v historické čtvrti Chiang Mai v historickém centru města Chiang Mai a nabízí hostům centrální základnu s moderním komfortem a okamžitý přístup do bohatého kulturního srdce města. Tato nemovitost poskytuje promyšlenou volbu pro cestovatele, kteří hledají pohlcující zážitek uprostřed živého dědictví severního Thajska, a umisťuje návštěvníky jen 450 metrů od živé Sunday Walking Street. Vynikající poloha hotelu umožňuje pohodlné prozkoumávání starobylého města Chiang Mai pěšky, což z něj činí žádoucí …

Adresa

2/3 Soi 8 Moonmuang Road Tambon Sripoom Amphoe Muang, Si Phum, 50200 Chiang Mai, Thailand

📍 Otevřít v Google Maps

Služby & Vybavení

Bar / Lounge Pokojová služba Recepce (24h) Bezplatné WiFi Klimatizace Work Desk

Časté otázky

Kde se nachází Old Town Chiangmai Boutique?
Old Town Chiangmai Boutique se nachází v Chiang Mai, Thajsko.
Nabízí Old Town Chiangmai Boutique bezplatné Wi-Fi?
Ano, Old Town Chiangmai Boutique nabízí bezplatné Wi-Fi pro všechny hosty.
Jaký typ ubytování je Old Town Chiangmai Boutique?
Old Town Chiangmai Boutique je hotel se sídlem v Chiang Mai, Thajsko.
Jak mohu rezervovat Old Town Chiangmai Boutique?
Dostupnost a rezervaci Old Town Chiangmai Boutique můžete zjistit přímo prostřednictvím rezervačních odkazů na této stránce.
Je Old Town Chiangmai Boutique vhodný pro rodiny?
Old Town Chiangmai Boutique je skvělá volba pro cestovatele, kteří navštíví Chiang Mai. Ve výše uvedených zařízeních naleznete vybavení specifické pro rodinu.
Jakými jazyky mluví zaměstnanci na Old Town Chiangmai Boutique?
Zaměstnanci v Old Town Chiangmai Boutique obvykle mluví anglicky a thajsky. Některé mezinárodní hotely také nabízejí další jazykovou podporu.
🏨

Are you the owner or manager of Old Town Chiangmai Boutique?

Manage your listing and track your visitors

View Stats Update

3 307 guests visited Old Town Chiangmai Boutique over the past 365 days, averaging 9,1 daily visits with a peak of 369 in Nov 2025. 67% Desktop · 33% Mobile.

Top nationalities visiting Old Town Chiangmai Boutique

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland
Stats tracked in real time, AI bots and web crawlers are filtered — visitor statistics reflect real human visits only — figures updated here on the 2nd of each month · V4

ThaiStay99.com

Thailand's Hotel Guide

Domů Hledat Restaurace

Old Town Chiangmai Boutique - Chiang Mai ★★★★☆

Hotel
Old Town Chiangmai Boutique - 4 star hotel in Chiang Mai, Thailand
Old Town Chiangmai Boutique je 5hvězdičkové ubytování, které se nachází v historické čtvrti Chiang Mai v historickém centru města Chiang Mai a nabízí hostům centrální základnu s moderním komfortem a okamžitý přístup do bohatého kulturního srdce města. Tato nemovitost poskytuje promyšlenou volbu pro cestovatele, kteří hledají pohlcující zážitek uprostřed živého dědictví severního Thajska, a umisťuje návštěvníky jen 450 metrů od živé Sunday Walking Street. Vynikající poloha hotelu umožňuje pohodlné prozkoumávání starobylého města Chiang Mai pěšky, což z něj činí žádoucí pobyt pro ty, kteří chtějí objevovat místní život a historickou hloubku.

Hosté ubytovaní v Old Town Chiangmai Boutique těží z vynikající pěší dostupnosti k řadě místních atrakcí a zařízení. Během krátké procházky od hotelu najdou návštěvníci různé možnosti stravování, od tradičních thajských restaurací až po mezinárodní restaurace, spolu s atraktivními nočními podniky a místními bary. Praktické vymoženosti, jako jsou večerky a bankomaty, jsou také snadno dostupné, což zvyšuje celkový komfort pobytu. Ubytování slouží jako vynikající výchozí bod pro prohlídky památek, s kulturně významnými památkami, jako je Wat Chiang Man, chrám Chedi Luang a Památník tří králů, to vše v příjemné 15minutové procházce, což hosty zve, aby se ponořili do historických příběhů regionu.

Každý pokoj pro hosty v Old Town Chiangmai Boutique je dobře vybavený a navržený s ohledem na tropické klima a pro pohodlí je vybaven klimatizací. O zábavu se v každém pokoji postará TV s plochou obrazovkou a vybrané jednotky navíc nabízejí vyhrazené posezení, které vytváří ideální prostor pro relaxaci po dni stráveném prohlídkou Chiang Mai. Pro větší pohodlí je každý pokoj vybaven rychlovarnou konvicí a vlastní koupelna zajišťuje osvěžující zážitek s teplou sprchou, toaletními potřebami zdarma a fénem. Tato nemovitost dále zlepšuje konektivitu a pohodlí hostů díky vlastní kavárně, 24hodinové recepci a bezplatnému Wi-Fi dostupnému ve všech prostorách, což zajišťuje bezproblémovou a obohacující návštěvu Chiang Mai. Objevte autentický zážitek v jednom z nejcennějších historických měst Thajska.

Umístění & Kontakt

Old Town Chiangmai Boutique ★★★★
2/3 Soi 8 Moonmuang Road Tambon Sripoom Amphoe Muang, Si Phum
Chiang Mai
Thailand

Služby & Vybavení

Bar / Lounge Pokojová služba Recepce (24h) Bezplatné WiFi Klimatizace Work Desk Zahrada Terasa
Rezervovat nyní

Časté otázky — Old Town Chiangmai Boutique

Kde se nachází Old Town Chiangmai Boutique?
Old Town Chiangmai Boutique se nachází v Chiang Mai, Thajsko.
Nabízí Old Town Chiangmai Boutique bezplatné Wi-Fi?
Ano, Old Town Chiangmai Boutique nabízí bezplatné Wi-Fi pro všechny hosty.
Jaký typ ubytování je Old Town Chiangmai Boutique?
Old Town Chiangmai Boutique je hotel se sídlem v Chiang Mai, Thajsko.
Jak mohu rezervovat Old Town Chiangmai Boutique?
Dostupnost a rezervaci Old Town Chiangmai Boutique můžete zjistit přímo prostřednictvím rezervačních odkazů na této stránce.
Je Old Town Chiangmai Boutique vhodný pro rodiny?
Old Town Chiangmai Boutique je skvělá volba pro cestovatele, kteří navštíví Chiang Mai. Ve výše uvedených zařízeních naleznete vybavení specifické pro rodinu.
Jakými jazyky mluví zaměstnanci na Old Town Chiangmai Boutique?
Zaměstnanci v Old Town Chiangmai Boutique obvykle mluví anglicky a thajsky. Některé mezinárodní hotely také nabízejí další jazykovou podporu.

🏨 Všechny hotely v Chiang Mai · Luxusní hotely · Hotely s bazénem

🏨

Are you the owner or manager of Old Town Chiangmai Boutique?

Manage your listing and track your visitors

3 307 guests visited Old Town Chiangmai Boutique over the past 365 days, averaging 9,1 daily visits with a peak of 369 in Nov 2025. 67% Desktop · 33% Mobile.

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland