ThaiStay99 ThaiStay99.com
Marvin Suites Hotel
Marvin Suites Hotel - 3 star hotel in Bangkok, Thailand

Marvin Suites Hotel

★★★

📍 Bangkok, Bangkok

Bezplatné WiFi
Rezervovat nyní Zavolat

O tomto hotelu

Marvin Suites Hotel je 5hvězdičkové ubytování v živé bangkokské finanční čtvrti Sathorn, které nabízí moderní pokoje s bezplatným Wi-Fi a vynikající přístup k městské dopravní síti. Tento hotel se nachází na místě, které je popisováno jako nejžádanější místo města, a poskytuje praktickou základnu pro obchodní cestující i turisty, kteří prozkoumávají dynamické hlavní město Thajska. Nemovitost nabízí přímé spojení a je v pohodlné pěší vzdálenosti od stanice Saint Louis BTS Skytrain. Tato strategická poloha umožňuje hostům snadno procházet Bangkokem a dostat …

Adresa

1 Sathorn Soi 11, Sathorn road, Yannawa, Sathorn, 10120 Bangkok, Thailand

📍 Otevřít v Google Maps

Služby & Vybavení

Transfer z letiště Kyvadlová doprava Recepce (24h) Prádelna Bezplatné WiFi Klimatizace

Atrakce v okolí

BTS-Surasak 900 m

Časté otázky

Kde se nachází Marvin Suites Hotel?
Marvin Suites Hotel se nachází v Bangkok, Thajsko.
Nabízí Marvin Suites Hotel bezplatné Wi-Fi?
Ano, Marvin Suites Hotel nabízí bezplatné Wi-Fi pro všechny hosty.
Jaký typ ubytování je Marvin Suites Hotel?
Marvin Suites Hotel je hotel se sídlem v Bangkok, Thajsko.
Jak mohu rezervovat Marvin Suites Hotel?
Dostupnost a rezervaci Marvin Suites Hotel můžete zjistit přímo prostřednictvím rezervačních odkazů na této stránce.
Je Marvin Suites Hotel vhodný pro rodiny?
Marvin Suites Hotel je skvělá volba pro cestovatele, kteří navštíví Bangkok. Ve výše uvedených zařízeních naleznete vybavení specifické pro rodinu.
Jakými jazyky mluví zaměstnanci na Marvin Suites Hotel?
Zaměstnanci v Marvin Suites Hotel obvykle mluví anglicky a thajsky. Některé mezinárodní hotely také nabízejí další jazykovou podporu.
🏨

Are you the owner or manager of Marvin Suites Hotel?

Manage your listing and track your visitors

View Stats Update

3 816 guests visited Marvin Suites Hotel over the past 365 days, averaging 10,5 daily visits with a peak of 457 in Feb 2026.

Top nationalities visiting Marvin Suites Hotel

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland
Stats tracked in real time, AI bots and web crawlers are filtered — visitor statistics reflect real human visits only — figures updated here on the 2nd of each month · V5

ThaiStay99.com

Thailand's Hotel Guide

Domů Hledat Restaurace

Marvin Suites Hotel - Bangkok ★★★☆☆

Hotel
Marvin Suites Hotel - 3 star hotel in Bangkok, Thailand
Marvin Suites Hotel je 5hvězdičkové ubytování v živé bangkokské finanční čtvrti Sathorn, které nabízí moderní pokoje s bezplatným Wi-Fi a vynikající přístup k městské dopravní síti. Tento hotel se nachází na místě, které je popisováno jako nejžádanější místo města, a poskytuje praktickou základnu pro obchodní cestující i turisty, kteří prozkoumávají dynamické hlavní město Thajska.

Nemovitost nabízí přímé spojení a je v pohodlné pěší vzdálenosti od stanice Saint Louis BTS Skytrain. Tato strategická poloha umožňuje hostům snadno procházet Bangkokem a dostat se do různých destinací po celé metropoli. Kromě blízkosti veřejné dopravy má Marvin Suites Hotel výhodnou polohu 15 minut chůze od vzrušujícího nočního života na ulici Silom Road, která je známá rozmanitou večerní zábavou a možnostmi stravování. Pro ty, kteří hledají zelené plochy, je Lumpini Park přístupný také do 15 minut jízdy a nabízí klidné útočiště od městského shonu.

Každý pokoj v hotelu Marvin Suites je navržen v moderním stylu a vytváří uklidňující atmosféru vedoucí k relaxaci po dni stráveném průzkumem nebo jednáními. Hosté mohou očekávat moderní vybavení včetně klimatizace, TV s plochou obrazovkou pro zábavu a bezpečnostní schránky na osobní cennosti. Vlastní koupelny jsou vybaveny sprchou, což zvyšuje pohodlí každého pobytu. Pro větší pohodlí hotel provozuje 24hodinovou recepci, která zajišťuje, že pomoc je k dispozici kdykoli. Zaměstnanci jsou také po ruce, aby hostům pomohli se základními službami, jako je praní prádla a zprostředkování taxislužeb, což ještě více zjednodušuje cestování. Na místě je k dispozici omezený počet parkovacích míst za poplatek 300 bahtů za noc, který se platí přímo na místě.

Hosté, kteří hledají dobré spojení a pohodlný pobyt v srdci finančního centra Bangkoku, najdou Marvin Suites Hotel praktickou volbou pro své cesty do Thajska.

Umístění & Kontakt

Marvin Suites Hotel ★★★
1 Sathorn Soi 11, Sathorn road, Yannawa, Sathorn
Bangkok
Thailand

Služby & Vybavení

Transfer z letiště Kyvadlová doprava Recepce (24h) Prádelna Bezplatné WiFi Klimatizace Work Desk Electric Kettle

Atrakce v okolí

BTS-Surasak900 m
Rezervovat nyní

Časté otázky — Marvin Suites Hotel

Kde se nachází Marvin Suites Hotel?
Marvin Suites Hotel se nachází v Bangkok, Thajsko.
Nabízí Marvin Suites Hotel bezplatné Wi-Fi?
Ano, Marvin Suites Hotel nabízí bezplatné Wi-Fi pro všechny hosty.
Jaký typ ubytování je Marvin Suites Hotel?
Marvin Suites Hotel je hotel se sídlem v Bangkok, Thajsko.
Jak mohu rezervovat Marvin Suites Hotel?
Dostupnost a rezervaci Marvin Suites Hotel můžete zjistit přímo prostřednictvím rezervačních odkazů na této stránce.
Je Marvin Suites Hotel vhodný pro rodiny?
Marvin Suites Hotel je skvělá volba pro cestovatele, kteří navštíví Bangkok. Ve výše uvedených zařízeních naleznete vybavení specifické pro rodinu.
Jakými jazyky mluví zaměstnanci na Marvin Suites Hotel?
Zaměstnanci v Marvin Suites Hotel obvykle mluví anglicky a thajsky. Některé mezinárodní hotely také nabízejí další jazykovou podporu.

🏨 Všechny hotely v Bangkok · Luxusní hotely · Hotely s bazénem

🏨

Are you the owner or manager of Marvin Suites Hotel?

Manage your listing and track your visitors

3 816 guests visited Marvin Suites Hotel over the past 365 days, averaging 10,5 daily visits with a peak of 457 in Feb 2026.

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland