ThaiStay99 ThaiStay99.com
Levana Pattaya Hotel
Levana Pattaya Hotel - 3 star hotel in Rayong, Thailand

Levana Pattaya Hotel

★★★

📍 Pattaya, Rayong

Bazén Bezplatné WiFi Restaurace
Rezervovat nyní Zavolat

O tomto hotelu

Levana Pattaya Hotel je 5hvězdičkový hotel s certifikací SHA Extra Plus, který se nachází v Pattaya Central, Pattaya a nabízí pohodlné klimatizované pokoje a osvěžující střešní bazén s výhledem na město. Toto ubytování slouží jako výhodná základna pro objevování pulzující energie Pattayi a poskytuje hostům základní vybavení pro příjemný pobyt v provincii Rayong. Jeho centrální poloha z něj dělá oblíbenou volbu pro cestovatele, kteří hledají dostupnost k vrcholům města. Hosté ubytovaní v Levana Pattaya Hotel mohou očekávat dobře vybavené klimatizované …

Adresa

192/10 Moo 9, Central Pattaya Road Soi 4, Nongprue, Banglamung, 20150 Pattaya, Thailand

📍 Otevřít v Google Maps

Služby & Vybavení

Restaurace Bar / Lounge Pokojová služba Snídaně Bazén Recepce (24h)

Atrakce v okolí

Pattaya Beach 1.8 km
Naklua Beach 3.3 km
Pattaya Railway Station 2.5 km

Časté otázky

Kde se nachází Levana Pattaya Hotel?
Levana Pattaya Hotel se nachází v Pattaya, Thajsko.
Nabízí Levana Pattaya Hotel bezplatné Wi-Fi?
Ano, Levana Pattaya Hotel nabízí bezplatné Wi-Fi pro všechny hosty.
Má Levana Pattaya Hotel bazén?
Ano, Levana Pattaya Hotel má pro hosty k dispozici bazén.
Podává Levana Pattaya Hotel snídani?
Ano, snídaně je k dispozici na Levana Pattaya Hotel.
Jaký typ ubytování je Levana Pattaya Hotel?
Levana Pattaya Hotel je hotel se sídlem v Pattaya, Thajsko.
Jak mohu rezervovat Levana Pattaya Hotel?
Dostupnost a rezervaci Levana Pattaya Hotel můžete zjistit přímo prostřednictvím rezervačních odkazů na této stránce.
🏨

Are you the owner or manager of Levana Pattaya Hotel?

Manage your listing and track your visitors

View Stats Update

1 392 guests visited Levana Pattaya Hotel over the past 365 days, averaging 3,8 daily visits with a peak of 146 in Dec 2025.

Top nationalities visiting Levana Pattaya Hotel

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland
Stats tracked in real time, AI bots and web crawlers are filtered — visitor statistics reflect real human visits only — figures updated here on the 2nd of each month · V5

ThaiStay99.com

Thailand's Hotel Guide

Domů Hledat Restaurace

Levana Pattaya Hotel - Pattaya ★★★☆☆

Hotel
Levana Pattaya Hotel - 3 star hotel in Rayong, Thailand
Levana Pattaya Hotel je 5hvězdičkový hotel s certifikací SHA Extra Plus, který se nachází v Pattaya Central, Pattaya a nabízí pohodlné klimatizované pokoje a osvěžující střešní bazén s výhledem na město. Toto ubytování slouží jako výhodná základna pro objevování pulzující energie Pattayi a poskytuje hostům základní vybavení pro příjemný pobyt v provincii Rayong. Jeho centrální poloha z něj dělá oblíbenou volbu pro cestovatele, kteří hledají dostupnost k vrcholům města.

Hosté ubytovaní v Levana Pattaya Hotel mohou očekávat dobře vybavené klimatizované pokoje, každý s vlastní koupelnou, balkonem, ze kterého si můžete vychutnat panorama města, a praktickými vymoženostmi, jako je lednička, minibar a toaletní potřeby zdarma. Zaměření na pohodlí a čistotu je zřejmé a poskytuje příjemné útočiště po dni stráveném průzkumem. Nemovitost zajišťuje relaxační prostředí, kde si hosté mohou odpočinout v soukromí.

Vybavení hotelu je navrženo tak, aby umocnilo zážitek hostů. Vrcholem je střešní bazén, ideální pro osvěžení a výhled na panoráma města, doplněný sluneční terasou pro relaxaci. Pro stolování a občerstvení je v objektu restaurace, bar, pohodlný salonek a kavárna, kde se po celý den podávají různé chutě. V celém hotelu je k dispozici bezplatné Wi-Fi, díky kterému jsou návštěvníci ve spojení. Mezi další praktické služby patří placená kyvadlová doprava, 24hodinová recepce, která vám pomůže s jakýmikoli potřebami, a celodenní ostraha, což přispívá k bezpečnému a bezstarostnému prostředí pro všechny návštěvníky.

Levana Pattaya Hotel má strategickou polohu v centru Pattaya, přibližně 1,8 km od oblíbené pláže Pattaya, což umožňuje snadný přístup k moři. Díky této poloze jsou hosté v dosahu významných místních atrakcí, jako je Alcazar Cabaret Show a Art In Paradise Pattaya. Pro zájemce o vodní dobrodružství jsou v okolních oblastech snadno dostupné možnosti potápění. Hotel se také nachází asi 26 mil od mezinárodního letiště U-Tapao Rayong-Pattaya, které nabízí zvládnutelnou cestovní vzdálenost pro mezinárodní a vnitrostátní přílety. Hosté si neustále všímají pozorného personálu a čistých pokojů, což dále zvyšuje celkovou hodnotu pobytu zde.

Tento 5hvězdičkový hotel nabízí vyváženou nabídku komfortu, pohodlí a umístění pro ty, kteří plánují svou příští návštěvu Pattayi, a kombinuje praktické vybavení s blízkostí místních zážitků.

Umístění & Kontakt

Levana Pattaya Hotel ★★★
192/10 Moo 9, Central Pattaya Road Soi 4, Nongprue, Banglamung
Pattaya · Rayong
Thailand

Služby & Vybavení

Restaurace Bar / Lounge Pokojová služba Snídaně Bazén Recepce (24h) Bezplatné WiFi Work Desk

Atrakce v okolí

Pattaya Beach1.8 km Naklua Beach3.3 km Pattaya Railway Station2.5 km
Rezervovat nyní

Časté otázky — Levana Pattaya Hotel

Kde se nachází Levana Pattaya Hotel?
Levana Pattaya Hotel se nachází v Pattaya, Thajsko.
Nabízí Levana Pattaya Hotel bezplatné Wi-Fi?
Ano, Levana Pattaya Hotel nabízí bezplatné Wi-Fi pro všechny hosty.
Má Levana Pattaya Hotel bazén?
Ano, Levana Pattaya Hotel má pro hosty k dispozici bazén.
Podává Levana Pattaya Hotel snídani?
Ano, snídaně je k dispozici na Levana Pattaya Hotel.
Jaký typ ubytování je Levana Pattaya Hotel?
Levana Pattaya Hotel je hotel se sídlem v Pattaya, Thajsko.
Jak mohu rezervovat Levana Pattaya Hotel?
Dostupnost a rezervaci Levana Pattaya Hotel můžete zjistit přímo prostřednictvím rezervačních odkazů na této stránce.

🏨 Všechny hotely v Rayong · Luxusní hotely · Hotely s bazénem

🏨

Are you the owner or manager of Levana Pattaya Hotel?

Manage your listing and track your visitors

1 392 guests visited Levana Pattaya Hotel over the past 365 days, averaging 3,8 daily visits with a peak of 146 in Dec 2025.

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland