ThaiStay99 ThaiStay99.com
Kiri Tawan
Kiri Tawan - 2 star hotel in Ko Phangan, Thailand

Kiri Tawan

★★

📍 Ko Phangan, Ko Phangan

Bezplatné WiFi Parkoviště
Rezervovat nyní Zavolat

O tomto hotelu

Kiri Tawan je 4hvězdičkové ubytování v letovisku Baan Tai na Ko Phanganu, které nabízí pohodlný pobyt v prostředí tropické zahrady s vlastním balkonem a pohodlným přístupem k místním plážím a přírodním zajímavostem. Tato nemovitost se dobře hodí pro cestovatele, kteří hledají klidné útočiště na ostrově, poskytující kombinaci základního vybavení a zaměření na spokojenost hostů, často známí svou klidnou atmosférou a pozorným personálem. Hosté hotelu Kiri Tawan si mohou odpočinout v dobře vybavených pokojích s klimatizací, vlastní koupelnou s bidetem a …

Adresa

92/17 Baan Tai, Koh Phangan, Surat Thani, 84280 Ban Tai, Thailand

📍 Otevřít v Google Maps

Služby & Vybavení

Parkoviště Bezplatné parkování Bezplatné WiFi Non-smoking Property

Atrakce v okolí

Baan Kai Beach 1.2 km
Baan Tai Beach 3.2 km
Haad Rin Nai Beach 3.5 km
Haad Rin Nok Beach 5 km
Haad Yuan Beach 5 km
Waterfall 9 km

Časté otázky

Kde se nachází Kiri Tawan?
Kiri Tawan se nachází v Ko Phangan, Thajsko.
Nabízí Kiri Tawan bezplatné Wi-Fi?
Ano, Kiri Tawan nabízí bezplatné Wi-Fi pro všechny hosty.
Je na adrese Kiri Tawan k dispozici bezplatné parkování?
Ano, Kiri Tawan nabízí bezplatné soukromé parkování v areálu hotelu.
Jaký typ ubytování je Kiri Tawan?
Kiri Tawan je hotel se sídlem v Ko Phangan, Thajsko.
Jak mohu rezervovat Kiri Tawan?
Dostupnost a rezervaci Kiri Tawan můžete zjistit přímo prostřednictvím rezervačních odkazů na této stránce.
Je Kiri Tawan vhodný pro rodiny?
Kiri Tawan je skvělá volba pro cestovatele, kteří navštíví Ko Phangan. Ve výše uvedených zařízeních naleznete vybavení specifické pro rodinu.
🏨

Are you the owner or manager of Kiri Tawan?

Manage your listing and track your visitors

View Stats Update

1 698 guests visited Kiri Tawan over the past 365 days, averaging 4,7 daily visits with a peak of 175 in Mar 2026.

Top nationalities visiting Kiri Tawan

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland
Stats tracked in real time, AI bots and web crawlers are filtered — visitor statistics reflect real human visits only — figures updated here on the 2nd of each month · V4

ThaiStay99.com

Thailand's Hotel Guide

Domů Hledat Restaurace

Kiri Tawan - Ko Phangan ★★☆☆☆

Hotel
Kiri Tawan - 2 star hotel in Ko Phangan, Thailand
Kiri Tawan je 4hvězdičkové ubytování v letovisku Baan Tai na Ko Phanganu, které nabízí pohodlný pobyt v prostředí tropické zahrady s vlastním balkonem a pohodlným přístupem k místním plážím a přírodním zajímavostem. Tato nemovitost se dobře hodí pro cestovatele, kteří hledají klidné útočiště na ostrově, poskytující kombinaci základního vybavení a zaměření na spokojenost hostů, často známí svou klidnou atmosférou a pozorným personálem.

Hosté hotelu Kiri Tawan si mohou odpočinout v dobře vybavených pokojích s klimatizací, vlastní koupelnou s bidetem a promyšlenými doplňky, jako je venkovní nábytek na vlastním balkonu nebo terase. Každé ubytování zahrnuje jídelní stůl, bezplatné toaletní potřeby a kuchyňský kout, což nabízí flexibilitu pro vlastní stravování při delších pobytech. Zahrnutí streamovacích služeb zajišťuje zábavu, zatímco výhledy do zahrady poskytují klidné pozadí. Příjemná zahrada a terasy rezortu slouží jako příjemná místa pro relaxaci po dni stráveném prohlídkou ostrova. V celém objektu jsou k dispozici základní vymoženosti, jako je bezplatné Wi-Fi, a hosté, kteří cestují na kolech, najdou vyhrazené parkoviště. Pro ty, kteří přijedou autem, k bezproblémovému zážitku přispívá bezplatné soukromé parkoviště.

Kiri Tawan má výhodnou polohu v Baan Tai a nabízí přístup k rozmanitým nabídkám Ko Phanganu. Pláž Baan Kai, známá pro své malebné výhledy, se nachází pouhých 14 minut chůze od hotelu a poskytuje snadnou možnost výletu k moři. Okolí nabízí příležitosti pro milovníky přírody a v okolí jsou oblíbené surfovací aktivity. Kromě toho se hosté mohou vydat k pozoruhodným přírodním památkám, jako je vodopád Phaeng vzdálený přibližně 10 km a vodopád Tharn Sadet, který se nachází asi 13 km od letoviska. Pro zájemce o mořské zážitky je Ko Ma přístupný ve vzdálenosti přibližně 12 mil. Kiri Tawan nabízí praktickou základnu pro objevování přírodních krás a uvolněného kouzla Ko Phanganu.

Umístění & Kontakt

Kiri Tawan ★★
92/17 Baan Tai, Surat Thani
Ko Phangan
Thailand

Služby & Vybavení

Parkoviště Bezplatné parkování Bezplatné WiFi Non-smoking Property

Atrakce v okolí

Baan Kai Beach1.2 km Baan Tai Beach3.2 km Haad Rin Nai Beach3.5 km Haad Rin Nok Beach5 km Haad Yuan Beach5 km Waterfall9 km
Rezervovat nyní

Časté otázky — Kiri Tawan

Kde se nachází Kiri Tawan?
Kiri Tawan se nachází v Ko Phangan, Thajsko.
Nabízí Kiri Tawan bezplatné Wi-Fi?
Ano, Kiri Tawan nabízí bezplatné Wi-Fi pro všechny hosty.
Je na adrese Kiri Tawan k dispozici bezplatné parkování?
Ano, Kiri Tawan nabízí bezplatné soukromé parkování v areálu hotelu.
Jaký typ ubytování je Kiri Tawan?
Kiri Tawan je hotel se sídlem v Ko Phangan, Thajsko.
Jak mohu rezervovat Kiri Tawan?
Dostupnost a rezervaci Kiri Tawan můžete zjistit přímo prostřednictvím rezervačních odkazů na této stránce.
Je Kiri Tawan vhodný pro rodiny?
Kiri Tawan je skvělá volba pro cestovatele, kteří navštíví Ko Phangan. Ve výše uvedených zařízeních naleznete vybavení specifické pro rodinu.

🏨 Všechny hotely v Ko Phangan · Luxusní hotely · Hotely s bazénem

🏨

Are you the owner or manager of Kiri Tawan?

Manage your listing and track your visitors

1 698 guests visited Kiri Tawan over the past 365 days, averaging 4,7 daily visits with a peak of 175 in Mar 2026.

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland