Hop Inn Nakhon Ratchasima City Center
★★📍 Nakhon Ratchasima, North East Thailand
O tomto hotelu
Hop Inn Nakhon Ratchasima City Center je 4hvězdičkový hotel, který se nachází v Nakhon Ratchasima v severovýchodním Thajsku a poskytuje pohodlné, klimatizované ubytování. Hosté mohou využívat základní vybavení pokojů, jako jsou soukromé koupelny, ledničky a pracovní stoly, spolu s 24hodinovou recepcí a bezplatným parkováním na místě, což je ideální pro krátkodobé i dlouhodobé pobyty ve městě. Každý klimatizovaný pokoj v tomto hotelu je navržen s ohledem na pohodlí a praktičnost, má vlastní koupelnu, balkon pro relaxaci, ledničku a vyhrazený pracovní …
Adresa
Služby & Vybavení
Atrakce v okolí
Časté otázky
Kde se nachází Hop Inn Nakhon Ratchasima City Center?
Nabízí Hop Inn Nakhon Ratchasima City Center bezplatné Wi-Fi?
Je na adrese Hop Inn Nakhon Ratchasima City Center k dispozici bezplatné parkování?
Jaký typ ubytování je Hop Inn Nakhon Ratchasima City Center?
Jak mohu rezervovat Hop Inn Nakhon Ratchasima City Center?
Je Hop Inn Nakhon Ratchasima City Center vhodný pro rodiny?
Are you the owner or manager of Hop Inn Nakhon Ratchasima City Center?
Manage your listing and track your visitors
729 guests visited Hop Inn Nakhon Ratchasima City Center over the past 365 days, averaging 2,0 daily visits with a peak of 101 in May 2026. 100% Desktop · 0% Mobile.
Top nationalities visiting Hop Inn Nakhon Ratchasima City Center
ThaiStay99.com
Thailand's Hotel Guide
Hop Inn Nakhon Ratchasima City Center - Nakhon Ratchasima ★★☆☆☆
Každý klimatizovaný pokoj v tomto hotelu je navržen s ohledem na pohodlí a praktičnost, má vlastní koupelnu, balkon pro relaxaci, ledničku a vyhrazený pracovní stůl, který uspokojí jak turisty, tak obchodní cestující. Televize pro zábavu a bezplatné Wi-Fi připojení v celém objektu dále zvyšují pohodlí hostů a zajišťují propojený a příjemný pobyt.
Hotel zajišťuje bezproblémový zážitek díky výtahu se snadným přístupem do všech pater, 24hodinovému týmu recepce připravenému hostům kdykoli pomoci a bezplatnému soukromému parkování na místě, což je výrazná výhoda v umístění v centru města. Hosté trvale oceňují tuto nemovitost pro její strategickou polohu, která zajišťuje blízkost místních obchodů a restaurací, spolu s jejím závazkem k čistotě pokojů.
Hop Inn Nakhon Ratchasima City Center se nachází v srdci Nakhon Ratchasima, klíčového města v severovýchodním Thajsku, a nabízí hostům ideální polohu pro průzkum města. Do moderního nákupního a zábavního centra Terminal 21 Korat se návštěvníci snadno dostanou přibližně za sedm minut chůze. Další významné památky a dopravní spojení, jako je The Mall Korat, historický památník Thao Suranari a vlakové nádraží Nakhon Ratchasima, se nacházejí v okruhu 1,1 míle. Pro ty, kteří se zajímají o místní dědictví a kulturní místa, je Wat Sala Loi dostupný do 3,2 km. Letiště Buri Ram se nachází 99 km od hotelu.
I když hotel nemá přístup k bazénu ani na pláž, jeho zaměření na praktické, dobře udržované ubytování a centrální připojení z něj činí přesvědčivou volbu pro objevování Nakhon Ratchasima a širšího regionu severovýchodního Thajska. Objevte tento hotel pro přímočarý a dobře umístěný pobyt v Nakhon Ratchasima, ideální pro poznávání pulzujícího charakteru města a místních zajímavostí.
Umístění & Kontakt
Služby & Vybavení
Atrakce v okolí
Časté otázky — Hop Inn Nakhon Ratchasima City Center
Kde se nachází Hop Inn Nakhon Ratchasima City Center?
Nabízí Hop Inn Nakhon Ratchasima City Center bezplatné Wi-Fi?
Je na adrese Hop Inn Nakhon Ratchasima City Center k dispozici bezplatné parkování?
Jaký typ ubytování je Hop Inn Nakhon Ratchasima City Center?
Jak mohu rezervovat Hop Inn Nakhon Ratchasima City Center?
Je Hop Inn Nakhon Ratchasima City Center vhodný pro rodiny?
🏨 Všechny hotely v North East Thailand · Luxusní hotely · Hotely s bazénem
Are you the owner or manager of Hop Inn Nakhon Ratchasima City Center?
Manage your listing and track your visitors
729 guests visited Hop Inn Nakhon Ratchasima City Center over the past 365 days, averaging 2,0 daily visits with a peak of 101 in May 2026. 100% Desktop · 0% Mobile.