ThaiStay99 ThaiStay99.com
Holiday Inn Bangkok Silom by IHG
Holiday Inn Bangkok Silom by IHG - 4 star hotel in Bangkok, Thailand

Holiday Inn Bangkok Silom by IHG

★★★★

📍 Bangkok, Bangkok

Bazén Bezplatné WiFi Restaurace Fitness centrum Parkoviště
Rezervovat nyní Zavolat

O tomto hotelu

Holiday Inn Bangkok Silom by IHG je 5hvězdičkový hotel v Bangkoku, který nabízí pohodlný přístup ke stanici Surasak BTS Skytrain, venkovní bazén a klub zdraví s tenisovým kurtem. Tento dobře vybavený objekt slouží jako ideální základna pro městské průzkumníky i obchodní cestující, kteří hledají pohodlí a konektivitu v živém thajském hlavním městě. Hosté oceňují jeho strategickou polohu, pouhých 5 minut chůze od stanice BTS Skytrain Surasak a 15 minut chůze k molu Sathorn, což usnadňuje navigaci po městě. Hotel zajišťuje …

Adresa

981 Silom Road, Bang Rak, 10500 Bangkok, Thailand

📍 Otevřít v Google Maps

Služby & Vybavení

Restaurace Bar / Lounge Snídaně Bazén Parkoviště Bezplatné parkování

Atrakce v okolí

Thailand Creative & Design Center 850 m
Lumpini Park 2.7 km
Madame Tussauds Bangkok 3.4 km
SEA LIFE Bangkok Ocean World 3.7 km
Jim Thompson House 4 km
Museum of Siam 4.6 km
Suan Pakkad Palace Museum 5 km
Bangkok City Pillar 5 km
BTS-Surasak 700 m
BTS-Saphan Taksin 1.2 km

Časté otázky

Kde se nachází Holiday Inn Bangkok Silom by IHG?
Holiday Inn Bangkok Silom by IHG se nachází v Bangkok, Thajsko.
Nabízí Holiday Inn Bangkok Silom by IHG bezplatné Wi-Fi?
Ano, Holiday Inn Bangkok Silom by IHG nabízí bezplatné Wi-Fi pro všechny hosty.
Má Holiday Inn Bangkok Silom by IHG bazén?
Ano, Holiday Inn Bangkok Silom by IHG má pro hosty k dispozici bazén.
Je na adrese Holiday Inn Bangkok Silom by IHG k dispozici bezplatné parkování?
Ano, Holiday Inn Bangkok Silom by IHG nabízí bezplatné soukromé parkování v areálu hotelu.
Podává Holiday Inn Bangkok Silom by IHG snídani?
Ano, snídaně je k dispozici na Holiday Inn Bangkok Silom by IHG.
Jaký typ ubytování je Holiday Inn Bangkok Silom by IHG?
Holiday Inn Bangkok Silom by IHG je hotel se sídlem v Bangkok, Thajsko.
🏨

Are you the owner or manager of Holiday Inn Bangkok Silom by IHG?

Manage your listing and track your visitors

View Stats Update

4 600 guests visited Holiday Inn Bangkok Silom by IHG over the past 365 days, averaging 12,6 daily visits with a peak of 568 in Jan 2026.

Top nationalities visiting Holiday Inn Bangkok Silom by IHG

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland
Stats tracked in real time, AI bots and web crawlers are filtered — visitor statistics reflect real human visits only — figures updated here on the 2nd of each month · V3

ThaiStay99.com

Thailand's Hotel Guide

Domů Hledat Restaurace

Holiday Inn Bangkok Silom by IHG - Bangkok ★★★★☆

Hotel
Holiday Inn Bangkok Silom by IHG - 4 star hotel in Bangkok, Thailand
Holiday Inn Bangkok Silom by IHG je 5hvězdičkový hotel v Bangkoku, který nabízí pohodlný přístup ke stanici Surasak BTS Skytrain, venkovní bazén a klub zdraví s tenisovým kurtem. Tento dobře vybavený objekt slouží jako ideální základna pro městské průzkumníky i obchodní cestující, kteří hledají pohodlí a konektivitu v živém thajském hlavním městě. Hosté oceňují jeho strategickou polohu, pouhých 5 minut chůze od stanice BTS Skytrain Surasak a 15 minut chůze k molu Sathorn, což usnadňuje navigaci po městě.

Hotel zajišťuje osvěžující pobyt s příjemným venkovním bazénem, ​​který je ideální pro relaxaci po prohlídce města. Pro wellness procedury nabízí komplexní wellness centrum fitness centrum, tenisový kurt a saunu. Ve všech prostorách je hostům k dispozici bezplatné Wi-Fi. Ubytovací pokoje mají uklidňující pastelovou výzdobu, kabelovou TV, příslušenství pro přípravu čaje a kávy a žehličku s žehlicím prknem.

Stravování v Holiday Inn Bangkok Silom uspokojí různé jazýčky. Brasserie nabízí asijská a mezinárodní jídla. Pro lehčí jídla nebo občerstvení je k dispozici 24hodinový salonek Orchid Lounge. Hari’s Bar zve hosty k odpočinku u nápojů a živé hudby. Mezi další vymoženosti patří půjčovna aut a přepážka s turistickými informacemi pro místní výlety a dopravu.

Hotel, který se nachází vedle klenotnictví, má hosty na dosah hlavních atrakcí Bangkoku. Energický noční trh Patpong je vzdálen jen 2 km, věž King Power MahaNakhon je vzdálená pouhých 1,2 km a rozsáhlé nákupní centrum ICONSIAM je 3,3 km od hotelu. Cesta na letiště Suvarnabhumi a zpět je také přímočará, s letištěm přibližně 45 minut jízdy, což zajišťuje hladký přechod pro mezinárodní přílety a odlety.

Toto 5hvězdičkové ubytování v Bangkoku nabízí vyváženou kombinaci strategické polohy, komplexního vybavení a pozorných služeb, což z něj činí přesvědčivou volbu pro nezapomenutelný pobyt v rušném hlavním městě Thajska.

Umístění & Kontakt

Holiday Inn Bangkok Silom by IHG ★★★★
981 Silom Road, Bang Rak
Bangkok
Thailand

Služby & Vybavení

Restaurace Bar / Lounge Snídaně Bazén Parkoviště Bezplatné parkování Transfer z letiště Kyvadlová doprava

Atrakce v okolí

Thailand Creative & Design Center850 m Lumpini Park2.7 km Madame Tussauds Bangkok3.4 km SEA LIFE Bangkok Ocean World3.7 km Jim Thompson House4 km Museum of Siam4.6 km Suan Pakkad Palace Museum5 km Bangkok City Pillar5 km BTS-Surasak700 m BTS-Saphan Taksin1.2 km
Rezervovat nyní

Časté otázky — Holiday Inn Bangkok Silom by IHG

Kde se nachází Holiday Inn Bangkok Silom by IHG?
Holiday Inn Bangkok Silom by IHG se nachází v Bangkok, Thajsko.
Nabízí Holiday Inn Bangkok Silom by IHG bezplatné Wi-Fi?
Ano, Holiday Inn Bangkok Silom by IHG nabízí bezplatné Wi-Fi pro všechny hosty.
Má Holiday Inn Bangkok Silom by IHG bazén?
Ano, Holiday Inn Bangkok Silom by IHG má pro hosty k dispozici bazén.
Je na adrese Holiday Inn Bangkok Silom by IHG k dispozici bezplatné parkování?
Ano, Holiday Inn Bangkok Silom by IHG nabízí bezplatné soukromé parkování v areálu hotelu.
Podává Holiday Inn Bangkok Silom by IHG snídani?
Ano, snídaně je k dispozici na Holiday Inn Bangkok Silom by IHG.
Jaký typ ubytování je Holiday Inn Bangkok Silom by IHG?
Holiday Inn Bangkok Silom by IHG je hotel se sídlem v Bangkok, Thajsko.

🏨 Všechny hotely v Bangkok · Luxusní hotely · Hotely s bazénem

🏨

Are you the owner or manager of Holiday Inn Bangkok Silom by IHG?

Manage your listing and track your visitors

4 600 guests visited Holiday Inn Bangkok Silom by IHG over the past 365 days, averaging 12,6 daily visits with a peak of 568 in Jan 2026.

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland