ThaiStay99 ThaiStay99.com
Heart Sathorn
Heart Sathorn - 3 star hotel in Bangkok, Thailand

Heart Sathorn

★★★

📍 Bangkok, Bangkok

Bezplatné WiFi
Rezervovat nyní Zavolat

O tomto hotelu

Heart Sathorn je 3hvězdičkové ubytování v apartmánech, které se nachází v Bangkoku a nabízí hostům pohodlný a prostorný obývací prostor se dvěma ložnicemi a jednou koupelnou, který je ideální pro delší pobyty nebo cestovatele, kteří v pulzujícím hlavním městě Thajska hledají zážitek z domova mimo domov. Tato nemovitost poskytuje základní vybavení pro pohodlný pobyt, takže je praktickou volbou pro ty, kteří zkoumají dynamické panoráma města Bangkok. Hosté zde naleznou apartmán navržený pro pohodlí a komfort se dvěma soukromými ložnicemi a …

Adresa

32 Soi Naradhiwas Rajanagarindra 4 3A, Sathorn, 10120 Bangkok, Thailand

📍 Otevřít v Google Maps

Služby & Vybavení

Bezplatné WiFi Klimatizace

Atrakce v okolí

BTS-Chong Nonsi 1.2 km
BTS-Surasak 2.1 km

Časté otázky

Kde se nachází Heart Sathorn?
Heart Sathorn se nachází v Bangkok, Thajsko.
Nabízí Heart Sathorn bezplatné Wi-Fi?
Ano, Heart Sathorn nabízí bezplatné Wi-Fi pro všechny hosty.
Jaký typ ubytování je Heart Sathorn?
Heart Sathorn je hotel se sídlem v Bangkok, Thajsko.
Jak mohu rezervovat Heart Sathorn?
Dostupnost a rezervaci Heart Sathorn můžete zjistit přímo prostřednictvím rezervačních odkazů na této stránce.
Je Heart Sathorn vhodný pro rodiny?
Heart Sathorn je skvělá volba pro cestovatele, kteří navštíví Bangkok. Ve výše uvedených zařízeních naleznete vybavení specifické pro rodinu.
Jakými jazyky mluví zaměstnanci na Heart Sathorn?
Zaměstnanci v Heart Sathorn obvykle mluví anglicky a thajsky. Některé mezinárodní hotely také nabízejí další jazykovou podporu.
🏨

Are you the owner or manager of Heart Sathorn?

Manage your listing and track your visitors

View Stats Update

3 942 guests visited Heart Sathorn over the past 365 days, averaging 10,8 daily visits with a peak of 463 in Jan 2026.

Top nationalities visiting Heart Sathorn

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland
Stats tracked in real time, AI bots and web crawlers are filtered — visitor statistics reflect real human visits only — figures updated here on the 2nd of each month · V6

ThaiStay99.com

Thailand's Hotel Guide

Domů Hledat Restaurace

Heart Sathorn - Bangkok ★★★☆☆

Hotel
Heart Sathorn - 3 star hotel in Bangkok, Thailand
Heart Sathorn je 3hvězdičkové ubytování v apartmánech, které se nachází v Bangkoku a nabízí hostům pohodlný a prostorný obývací prostor se dvěma ložnicemi a jednou koupelnou, který je ideální pro delší pobyty nebo cestovatele, kteří v pulzujícím hlavním městě Thajska hledají zážitek z domova mimo domov. Tato nemovitost poskytuje základní vybavení pro pohodlný pobyt, takže je praktickou volbou pro ty, kteří zkoumají dynamické panoráma města Bangkok.

Hosté zde naleznou apartmán navržený pro pohodlí a komfort se dvěma soukromými ložnicemi a dobře vybavenou koupelnou. Zahrnutí plně vybaveného kuchyňského koutu s moderními spotřebiči umožňuje flexibilní možnosti vlastního stravování, což zvyšuje nezávislost vaší návštěvy Bangkoku. Kromě hlavní obytné části apartmán zajišťuje relaxační pobyt s bezplatným Wi-Fi připojením ve všech prostorách, klimatizací pro ovládání klimatizace a pračkou, která je pro delší cesty neocenitelná. Televize je také k dispozici pro zábavu, zatímco soukromý balkon nabízí příjemný venkovní prostor k odpočinku po dni stráveném prohlídkou města nebo místních obchodních jednání.

Heart Sathorn má strategickou polohu v Bangkoku a umožňuje cestujícím pohodlně se pohybovat po městě. Pro ty, kteří přijíždějí letecky, mezinárodní letiště Don Mueang se nachází 28 mil od hotelu, což usnadňuje plánování dopravy. Vynikající poloha apartmánu nabízí snadný přístup k řadě bangkockých atrakcí a destinací pro životní styl. Hosté mohou snadno prozkoumat One Bangkok, který se nachází přibližně 2,7 km, nebo si užít klidné zelené plochy parku Lumpini, jen 3,2 km od ubytování. Pro nákupy a zábavu je také v dosahu známé MBK Center, přibližně 3,4 km od Heart Sathorn. Tato řada nedalekých zajímavých míst podtrhuje přitažlivost apartmánu jako praktické základny pro turisty, kteří chtějí trávit volný čas i na služební cestě, a chtějí se ponořit do bohaté kulturní tapisérie a moderního pulzu Bangkoku. Užijte si nezávislost a pohodlí apartmánového pobytu uprostřed rušné energie thajského hlavního města.

Umístění & Kontakt

Heart Sathorn ★★★
32 Soi Naradhiwas Rajanagarindra 4 3A, Sathorn
Bangkok
Thailand

Služby & Vybavení

Bezplatné WiFi Klimatizace

Atrakce v okolí

BTS-Chong Nonsi1.2 km BTS-Surasak2.1 km
Rezervovat nyní

Časté otázky — Heart Sathorn

Kde se nachází Heart Sathorn?
Heart Sathorn se nachází v Bangkok, Thajsko.
Nabízí Heart Sathorn bezplatné Wi-Fi?
Ano, Heart Sathorn nabízí bezplatné Wi-Fi pro všechny hosty.
Jaký typ ubytování je Heart Sathorn?
Heart Sathorn je hotel se sídlem v Bangkok, Thajsko.
Jak mohu rezervovat Heart Sathorn?
Dostupnost a rezervaci Heart Sathorn můžete zjistit přímo prostřednictvím rezervačních odkazů na této stránce.
Je Heart Sathorn vhodný pro rodiny?
Heart Sathorn je skvělá volba pro cestovatele, kteří navštíví Bangkok. Ve výše uvedených zařízeních naleznete vybavení specifické pro rodinu.
Jakými jazyky mluví zaměstnanci na Heart Sathorn?
Zaměstnanci v Heart Sathorn obvykle mluví anglicky a thajsky. Některé mezinárodní hotely také nabízejí další jazykovou podporu.

🏨 Všechny hotely v Bangkok · Luxusní hotely · Hotely s bazénem

🏨

Are you the owner or manager of Heart Sathorn?

Manage your listing and track your visitors

3 942 guests visited Heart Sathorn over the past 365 days, averaging 10,8 daily visits with a peak of 463 in Jan 2026.

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland