ThaiStay99 ThaiStay99.com
Happy Mountain Airport Resort
Happy Mountain Airport Resort - 2 star resort in Phuket, Thailand

Happy Mountain Airport Resort

★★

📍 Nai Yang Beach, Phuket

Bezplatné WiFi Restaurace
Rezervovat nyní Zavolat

O tomto hotelu

Happy Mountain Airport Resort je 4hvězdičkové ubytování na pláži Nai Yang na Phuketu, které nabízí pohodlné pokoje s výhledem na moře a pohodlný přístup na mezinárodní letiště Phuket. Tento resort poskytuje praktickou základnu pro cestovatele, zejména pro ty, kteří hledají blízkost letiště nebo prozkoumávají severní část Phuketu. Každý pokoj v Happy Mountain Airport Resort je navržen pro pohodlí hostů a zahrnuje vybavení, jako je klimatizace, vlastní koupelna a pracovní stůl. Hosté mohou využívat také soukromé venkovní prostory s pokoji vybavenými …

Adresa

9/39 Moo 1 Sakoo, Thalang, Phuket 83110, 83110 Nai Yang Beach, Thailand

📍 Otevřít v Google Maps

Služby & Vybavení

Restaurace Bezplatné WiFi Non-smoking Property

Atrakce v okolí

Nai Yang Beach 4.1 km
Sai Kaew Beach 4.2 km
Nai Thon Beach 8 km
Phukettaxigroup 2.8 km
King Bus Like Exclusive 7 km

Časté otázky

Kde se nachází Happy Mountain Airport Resort?
Happy Mountain Airport Resort se nachází v Nai Yang Beach, Thajsko.
Nabízí Happy Mountain Airport Resort bezplatné Wi-Fi?
Ano, Happy Mountain Airport Resort nabízí bezplatné Wi-Fi pro všechny hosty.
Jaký typ ubytování je Happy Mountain Airport Resort?
Happy Mountain Airport Resort je resort se sídlem v Nai Yang Beach, Thajsko.
Jak mohu rezervovat Happy Mountain Airport Resort?
Dostupnost a rezervaci Happy Mountain Airport Resort můžete zjistit přímo prostřednictvím rezervačních odkazů na této stránce.
Je Happy Mountain Airport Resort vhodný pro rodiny?
Happy Mountain Airport Resort je skvělá volba pro cestovatele, kteří navštíví Nai Yang Beach. Ve výše uvedených zařízeních naleznete vybavení specifické pro rodinu.
Jakými jazyky mluví zaměstnanci na Happy Mountain Airport Resort?
Zaměstnanci v Happy Mountain Airport Resort obvykle mluví anglicky a thajsky. Některé mezinárodní hotely také nabízejí další jazykovou podporu.
🏨

Are you the owner or manager of Happy Mountain Airport Resort?

Manage your listing and track your visitors

View Stats Update

2 886 guests visited Happy Mountain Airport Resort over the past 365 days, averaging 7,9 daily visits with a peak of 357 in Feb 2026.

Top nationalities visiting Happy Mountain Airport Resort

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland
Stats tracked in real time, AI bots and web crawlers are filtered — visitor statistics reflect real human visits only — figures updated here on the 2nd of each month · V3

ThaiStay99.com

Thailand's Hotel Guide

Domů Hledat Restaurace

Happy Mountain Airport Resort - Nai Yang Beach ★★☆☆☆

Resort
Happy Mountain Airport Resort - 2 star resort in Phuket, Thailand
Happy Mountain Airport Resort je 4hvězdičkové ubytování na pláži Nai Yang na Phuketu, které nabízí pohodlné pokoje s výhledem na moře a pohodlný přístup na mezinárodní letiště Phuket. Tento resort poskytuje praktickou základnu pro cestovatele, zejména pro ty, kteří hledají blízkost letiště nebo prozkoumávají severní část Phuketu.

Každý pokoj v Happy Mountain Airport Resort je navržen pro pohodlí hostů a zahrnuje vybavení, jako je klimatizace, vlastní koupelna a pracovní stůl. Hosté mohou využívat také soukromé venkovní prostory s pokoji vybavenými terasou, balkonem nebo terasou. Zábava je zajištěna prostřednictvím televize, zatímco bezplatné toaletní potřeby a dlážděná podlaha dodávají funkční přitažlivost. Zahrnutí výhledu na moře z ubytování umožňuje hostům vychutnat si klidnou pobřežní scenérii pláže Nai Yang, což umocňuje celkový zážitek z pobytu na Phuketu.

Mezi možnosti stravování na místě patří restaurace, kde si hosté mohou vychutnat jídlo, doplněná venkovní terasou ideální pro relaxaci v tropickém klimatu. Pro lehčí občerstvení je k dispozici specializovaná kavárna. Nemovitost zajišťuje konektivitu s bezplatným Wi-Fi připojením ve všech prostorách a udržuje čistotu pomocí každodenních úklidových služeb, což přispívá k bezproblémovému pobytu. Happy Mountain Airport Resort je známý pro své malebné okolí a přímou konektivitu, díky čemuž je vhodnou volbou pro různé cestovní potřeby.

Rezort se nachází jen 2,9 km od mezinárodního letiště Phuket a nabízí snadné přestupy pro přílety a odlety. Kromě bezprostřední blízkosti mohou hosté prozkoumat nedaleké atrakce, jako je Blue Canyon Country Club, také 3,3 km daleko, ideální pro golfové nadšence. Vodní park Splash Jungle je přístupný pro rodinnou zábavu ve vzdálenosti 10,8 km, zatímco ve Wat Prathong, který se nachází 13 km od hotelu, čeká kulturní prozkoumání. Zvažte Happy Mountain Airport Resort pro soustředěný a pohodlný pobyt v blízkosti hlavního letiště Phuketu a severních atrakcí.

Umístění & Kontakt

Happy Mountain Airport Resort ★★
9/39 Moo 1 Sakoo, Thalang
Nai Yang Beach · Phuket
Thailand

Služby & Vybavení

Restaurace Bezplatné WiFi Non-smoking Property

Atrakce v okolí

Nai Yang Beach4.1 km Sai Kaew Beach4.2 km Nai Thon Beach8 km Phukettaxigroup2.8 km King Bus Like Exclusive7 km
Rezervovat nyní

Časté otázky — Happy Mountain Airport Resort

Kde se nachází Happy Mountain Airport Resort?
Happy Mountain Airport Resort se nachází v Nai Yang Beach, Thajsko.
Nabízí Happy Mountain Airport Resort bezplatné Wi-Fi?
Ano, Happy Mountain Airport Resort nabízí bezplatné Wi-Fi pro všechny hosty.
Jaký typ ubytování je Happy Mountain Airport Resort?
Happy Mountain Airport Resort je resort se sídlem v Nai Yang Beach, Thajsko.
Jak mohu rezervovat Happy Mountain Airport Resort?
Dostupnost a rezervaci Happy Mountain Airport Resort můžete zjistit přímo prostřednictvím rezervačních odkazů na této stránce.
Je Happy Mountain Airport Resort vhodný pro rodiny?
Happy Mountain Airport Resort je skvělá volba pro cestovatele, kteří navštíví Nai Yang Beach. Ve výše uvedených zařízeních naleznete vybavení specifické pro rodinu.
Jakými jazyky mluví zaměstnanci na Happy Mountain Airport Resort?
Zaměstnanci v Happy Mountain Airport Resort obvykle mluví anglicky a thajsky. Některé mezinárodní hotely také nabízejí další jazykovou podporu.

🏨 Všechny hotely v Phuket · Luxusní hotely · Hotely s bazénem

🏨

Are you the owner or manager of Happy Mountain Airport Resort?

Manage your listing and track your visitors

2 886 guests visited Happy Mountain Airport Resort over the past 365 days, averaging 7,9 daily visits with a peak of 357 in Feb 2026.

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland