Green Ville Laguna Hotel
📍 Sung Noen, North East Thailand
O tomto hotelu
Green Ville Laguna Hotel v Sung Noen, Thajsko, nabízí pohodlný pobyt s osvěžujícím bazénem, řadou wellness zařízení a rozmanitými možnostmi stravování, což je ideální pro hosty, kteří prozkoumávají oblast Korat. Tento příjemný hotel nabízí klimatizované pokoje, každý promyšleně zařízený s vlastní koupelnou a moderním vybavením, které zajistí relaxační zážitek. Hosté ocení pohodlí bezplatného Wi-Fi připojení, soukromých balkonů s malebným výhledem, doplněných pohodlným posezením určeným k relaxaci. Hotel se může pochlubit řadou zařízení vytvořených pro zpříjemnění každého pobytu. Ústředním bodem zážitku …
Adresa
Služby & Vybavení
Atrakce v okolí
Časté otázky
Kde se nachází Green Ville Laguna Hotel?
Nabízí Green Ville Laguna Hotel bezplatné Wi-Fi?
Má Green Ville Laguna Hotel bazén?
Je na adrese Green Ville Laguna Hotel k dispozici bezplatné parkování?
Podává Green Ville Laguna Hotel snídani?
Jaký typ ubytování je Green Ville Laguna Hotel?
Are you the owner or manager of Green Ville Laguna Hotel?
Manage your listing and track your visitors
764 guests visited Green Ville Laguna Hotel over the past 365 days, averaging 2,1 daily visits with a peak of 98 in May 2026. 100% Desktop · 0% Mobile.
Top nationalities visiting Green Ville Laguna Hotel
ThaiStay99.com
Thailand's Hotel Guide
Green Ville Laguna Hotel - Sung Noen
Hotel se může pochlubit řadou zařízení vytvořených pro zpříjemnění každého pobytu. Ústředním bodem zážitku je bazén, který nabízí malebné výhledy a osvěžující únik. Pro ty, kteří upřednostňují pohodu, je k dispozici fitness centrum a sluneční terasa ideální pro odpočinek. Jedinečné nabídky zahrnují venkovní lázeň, uklidňující vířivku a saunu, které poskytují příležitosti k omlazení. Cestovatelé, kteří přijedou na kolech, najdou vyhrazené parkoviště a všichni hosté mohou využít bezplatného parkování přímo na místě, což usnadňuje jejich návštěvu Sung Noen.
Stravování v hotelu Green Ville Laguna uspokojí rozmanité chutě a nabízí rodinnou restauraci, která vítá všechny věkové kategorie, moderní bar pro večerní občerstvení a útulnou kavárnu. Ráno začínají komplexní snídaní, která nabízí americkou, bufetovou a asijskou nabídku, včetně čerstvé šťávy, palačinek a řady ovoce na začátek dne. Poloha hotelu ve městě Sung Noen je výhodná pro místní poznávání, nachází se 26 mil od The Mall Korat a 27 mil od Terminálu 21 Korat. Hosté mohou také navštívit nedaleké atrakce, jako je Wat Sala Loi a Suranaree University of Technology. Návštěvníci si často všimnou pozorného personálu a vynikajících poskytovaných služeb, které zajišťují pohostinné prostředí po celou dobu pobytu. Zažijte promyšlené vybavení a pohodlný přístup, které Green Ville Laguna Hotel nabízí v srdci Thajska.
Umístění & Kontakt
Služby & Vybavení
Atrakce v okolí
Časté otázky — Green Ville Laguna Hotel
Kde se nachází Green Ville Laguna Hotel?
Nabízí Green Ville Laguna Hotel bezplatné Wi-Fi?
Má Green Ville Laguna Hotel bazén?
Je na adrese Green Ville Laguna Hotel k dispozici bezplatné parkování?
Podává Green Ville Laguna Hotel snídani?
Jaký typ ubytování je Green Ville Laguna Hotel?
🏨 Všechny hotely v North East Thailand · Luxusní hotely · Hotely s bazénem
Are you the owner or manager of Green Ville Laguna Hotel?
Manage your listing and track your visitors
764 guests visited Green Ville Laguna Hotel over the past 365 days, averaging 2,1 daily visits with a peak of 98 in May 2026. 100% Desktop · 0% Mobile.