ThaiStay99 ThaiStay99.com
Cozy A at Nimman Studio Room in Condominium
Cozy A at Nimman Studio Room in Condominium - 4 star hotel in Chiang Mai, Thailand

Cozy A at Nimman Studio Room in Condominium

★★★★

📍 Chiang Mai, Chiang Mai

Bezplatné WiFi
Rezervovat nyní

O tomto hotelu

Cozy A at Nimman Studio Room in Condominium je 4hvězdičkové ubytování v apartmánech v Chiang Mai, které nabízí pohodlné bydlení s pohodlným vybavením a vynikající polohu v blízkosti hlavních městských atrakcí. Hosté, kteří hledají nezávislou zkušenost v srdci severního Thajska, naleznou tuto nemovitost jako vhodnou pro své cesty a spojuje soukromí apartmánu se základními službami pro nezapomenutelný pobyt v severním hlavním městě. Studiový apartmán poskytuje návštěvníkům Chiang Mai pohodlné prostředí vybavené moderními vymoženostmi pro bezproblémový pobyt. Hosté mohou využívat bezplatné …

Adresa

Hillside condominium 2, Nimmanhemin Rd., Su Thep District, Mueang, Chiang Mai, 50200 Chiang Mai, Thailand

📍 Otevřít v Google Maps

Služby & Vybavení

Prádelna Bezplatné WiFi Klimatizace Výtah Non-smoking Property

Časté otázky

Kde se nachází Cozy A at Nimman Studio Room in Condominium?
Cozy A at Nimman Studio Room in Condominium se nachází v Chiang Mai, Thajsko.
Nabízí Cozy A at Nimman Studio Room in Condominium bezplatné Wi-Fi?
Ano, Cozy A at Nimman Studio Room in Condominium nabízí bezplatné Wi-Fi pro všechny hosty.
Jaký typ ubytování je Cozy A at Nimman Studio Room in Condominium?
Cozy A at Nimman Studio Room in Condominium je hotel se sídlem v Chiang Mai, Thajsko.
Jak mohu rezervovat Cozy A at Nimman Studio Room in Condominium?
Dostupnost a rezervaci Cozy A at Nimman Studio Room in Condominium můžete zjistit přímo prostřednictvím rezervačních odkazů na této stránce.
Je Cozy A at Nimman Studio Room in Condominium vhodný pro rodiny?
Cozy A at Nimman Studio Room in Condominium je skvělá volba pro cestovatele, kteří navštíví Chiang Mai. Ve výše uvedených zařízeních naleznete vybavení specifické pro rodinu.
Jakými jazyky mluví zaměstnanci na Cozy A at Nimman Studio Room in Condominium?
Zaměstnanci v Cozy A at Nimman Studio Room in Condominium obvykle mluví anglicky a thajsky. Některé mezinárodní hotely také nabízejí další jazykovou podporu.
🏨

Are you the owner or manager of Cozy A at Nimman Studio Room in Condominium?

Manage your listing and track your visitors

View Stats Update

3 393 guests visited Cozy A at Nimman Studio Room in Condominium over the past 365 days, averaging 9,3 daily visits with a peak of 384 in Dec 2025.

Top nationalities visiting Cozy A at Nimman Studio Room in Condominium

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland
Stats tracked in real time, AI bots and web crawlers are filtered — visitor statistics reflect real human visits only — figures updated here on the 2nd of each month · V4

ThaiStay99.com

Thailand's Hotel Guide

Domů Hledat Restaurace

Cozy A at Nimman Studio Room in Condominium - Chiang Mai ★★★★☆

Hotel
Cozy A at Nimman Studio Room in Condominium - 4 star hotel in Chiang Mai, Thailand
Cozy A at Nimman Studio Room in Condominium je 4hvězdičkové ubytování v apartmánech v Chiang Mai, které nabízí pohodlné bydlení s pohodlným vybavením a vynikající polohu v blízkosti hlavních městských atrakcí. Hosté, kteří hledají nezávislou zkušenost v srdci severního Thajska, naleznou tuto nemovitost jako vhodnou pro své cesty a spojuje soukromí apartmánu se základními službami pro nezapomenutelný pobyt v severním hlavním městě.

Studiový apartmán poskytuje návštěvníkům Chiang Mai pohodlné prostředí vybavené moderními vymoženostmi pro bezproblémový pobyt. Hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi po celou dobu své návštěvy, což zajišťuje konektivitu pro plánování místních exkurzí nebo zůstat v kontaktu. Každé studio má klimatizaci, která je vítaným komfortem v teplém podnebí Thajska, spolu s plně vybaveným kuchyňským koutem. To hostům umožňuje flexibilitu při přípravě vlastních jídel a občerstvení, přidává kulinářskému zážitku v Chiang Mai vrstvu pohodlí a místního nádechu a zároveň objevuje proslulou městskou kulinářskou scénu.

Kromě individuálního vybavení studia nabízí kondominium řadu zařízení navržených tak, aby umocnily zážitek hostů. Služby zahrnují soukromé přihlášení a odhlášení, což zajišťuje bezproblémový proces příjezdu a odjezdu. Pro snadný přístup do všech pater je k dispozici výtah, který doplňuje celkovou dostupnost nemovitosti. Pro každodenní potřeby je na místě minimarket, který nabízí rychlý přístup k základním věcem. Rodiny cestující společně ocení dostupnost rodinných pokojů pro různé velikosti skupin. Nemovitost udržuje celodenní bezpečnost, což zajišťuje klid pro všechny obyvatele. Pro hosty, kteří prozkoumávají Chiang Mai na dvou kolech, je k dispozici parkoviště pro jízdní kola. Mezi další provozní vymoženosti patří expresní odbavení a odhlášení, ideální pro ty, kteří mají napjaté jízdní řády, a úschovna zavazadel pro předčasné příjezdy nebo pozdní odjezdy.

Strategicky umístěný, Cozy A at Nimman Studio Room v Condominium nabízí vynikající přístup k bodům zájmu Chiang Mai. Ubytování se nachází 5 km od mezinárodního letiště Chiang Mai, takže přílety a odlety jsou jednoduché. Kulturní památky a živá místní místa jsou v dosahu, včetně trhu Chang Puak, vzdáleného jen 2,6 km, známého svým autentickým pouličním jídlem a místní atmosférou. Historický chrám Wat Phra Singh je vzdálený 2,9 km od hotelu a zve k prozkoumání jeho tradiční Lannovy architektury. Ctěný chrám Chedi Luang se navíc nachází 3,5 km odtud a nabízí další významný kulturní zážitek. Hosté neustále oceňují výhodnou polohu hotelu a umisťují je na styčný bod objevování a relaxace v Chiang Mai. Zvažte toto dobře vybavené studio pro vaše další dobrodružství v Chiang Mai, které poskytuje pohodlí a autonomii pro obohacující pobyt.

Umístění & Kontakt

Cozy A at Nimman Studio Room in Condominium ★★★★
Hillside condominium 2, Nimmanhemin Rd., Su Thep District, Mueang
Chiang Mai
Thailand

Služby & Vybavení

Prádelna Bezplatné WiFi Klimatizace Výtah Non-smoking Property
Rezervovat nyní

Časté otázky — Cozy A at Nimman Studio Room in Condominium

Kde se nachází Cozy A at Nimman Studio Room in Condominium?
Cozy A at Nimman Studio Room in Condominium se nachází v Chiang Mai, Thajsko.
Nabízí Cozy A at Nimman Studio Room in Condominium bezplatné Wi-Fi?
Ano, Cozy A at Nimman Studio Room in Condominium nabízí bezplatné Wi-Fi pro všechny hosty.
Jaký typ ubytování je Cozy A at Nimman Studio Room in Condominium?
Cozy A at Nimman Studio Room in Condominium je hotel se sídlem v Chiang Mai, Thajsko.
Jak mohu rezervovat Cozy A at Nimman Studio Room in Condominium?
Dostupnost a rezervaci Cozy A at Nimman Studio Room in Condominium můžete zjistit přímo prostřednictvím rezervačních odkazů na této stránce.
Je Cozy A at Nimman Studio Room in Condominium vhodný pro rodiny?
Cozy A at Nimman Studio Room in Condominium je skvělá volba pro cestovatele, kteří navštíví Chiang Mai. Ve výše uvedených zařízeních naleznete vybavení specifické pro rodinu.
Jakými jazyky mluví zaměstnanci na Cozy A at Nimman Studio Room in Condominium?
Zaměstnanci v Cozy A at Nimman Studio Room in Condominium obvykle mluví anglicky a thajsky. Některé mezinárodní hotely také nabízejí další jazykovou podporu.

🏨 Všechny hotely v Chiang Mai · Luxusní hotely · Hotely s bazénem

🏨

Are you the owner or manager of Cozy A at Nimman Studio Room in Condominium?

Manage your listing and track your visitors

3 393 guests visited Cozy A at Nimman Studio Room in Condominium over the past 365 days, averaging 9,3 daily visits with a peak of 384 in Dec 2025.

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland