Courtyard by Marriott Phuket Town
★★★★📍 Phuket Town, Bangkok
O tomto hotelu
Courtyard by Marriott Phuket Town je 5hvězdičkové ubytování ve městě Phuket v Bangkoku, které nabízí pohodlný přístup k pulzujícím nákupním centrům a místním tržnicím. Tato nemovitost slouží jako ideální základna pro hosty, kteří chtějí prozkoumat dynamické srdce města Phuket a zároveň si užívat moderního vybavení a thajské pohostinnosti. Hosté mohou zažít relaxaci se zařízeními, jako je osvěžující venkovní bazén, ideální pro odpočinek v tropickém klimatu, spolu s tradičními thajskými masážními službami určenými pro omlazení. Hotel poskytuje pohodlný pobyt v pokojích, …
Adresa
Služby & Vybavení
Časté otázky
Kde se nachází Courtyard by Marriott Phuket Town?
Nabízí Courtyard by Marriott Phuket Town bezplatné Wi-Fi?
Má Courtyard by Marriott Phuket Town bazén?
Je na adrese Courtyard by Marriott Phuket Town k dispozici bezplatné parkování?
Podává Courtyard by Marriott Phuket Town snídani?
Jaký typ ubytování je Courtyard by Marriott Phuket Town?
Are you the owner or manager of Courtyard by Marriott Phuket Town?
Manage your listing and track your visitors
4 799 guests visited Courtyard by Marriott Phuket Town over the past 365 days, averaging 13,1 daily visits with a peak of 553 in Feb 2026.
Top nationalities visiting Courtyard by Marriott Phuket Town
ThaiStay99.com
Thailand's Hotel Guide
Courtyard by Marriott Phuket Town - Phuket Town ★★★★☆
Hotel poskytuje pohodlný pobyt v pokojích, které jsou útulně zařízené, každý je vybaven klimatizací, vlastní koupelnou a výběrem satelitních a kabelových TV kanálů. Pro ty, kteří udržují své fitness rutiny, je k dispozici plně vybavené fitness centrum doplněné venkovním bazénem, který je příjemným prostorem pro ochlazení po dni stráveném prohlídkou. Pro pohodlí hostů jsou poskytovány i další praktické služby, jako je směnárna, komplexní přepážka s turistickými informacemi a vyhrazené konferenční centrum.
Stravování v Courtyard by Marriott Phuket Town je zážitkem samo o sobě, s restaurací Krua Talad Yai, která nabízí autentickou thajskou kuchyni spolu s mezinárodním bufetem, který uspokojí různé jazýčky. I když má hotel výhodnou polohu v centru města, zůstává do 20 minut jízdy od nejbližší pláže, která nabízí rovnováhu mezi městským průzkumem a blízkostí pobřeží. Cestování do az hotelu usnadňuje jeho poloha přibližně 32 km od letiště Phuket, díky čemuž jsou přílety a odlety jednoduché. Tato nemovitost nabízí všestranný zážitek pro cestovatele, kteří hledají pohodlí a dostupnost ve městě Phuket.
Umístění & Kontakt
Služby & Vybavení
Časté otázky — Courtyard by Marriott Phuket Town
Kde se nachází Courtyard by Marriott Phuket Town?
Nabízí Courtyard by Marriott Phuket Town bezplatné Wi-Fi?
Má Courtyard by Marriott Phuket Town bazén?
Je na adrese Courtyard by Marriott Phuket Town k dispozici bezplatné parkování?
Podává Courtyard by Marriott Phuket Town snídani?
Jaký typ ubytování je Courtyard by Marriott Phuket Town?
🏨 Všechny hotely v Bangkok · Luxusní hotely · Hotely s bazénem
Are you the owner or manager of Courtyard by Marriott Phuket Town?
Manage your listing and track your visitors
4 799 guests visited Courtyard by Marriott Phuket Town over the past 365 days, averaging 13,1 daily visits with a peak of 553 in Feb 2026.