ThaiStay99 ThaiStay99.com
Chaweng Garden Villa Samui
Chaweng Garden Villa Samui - 3 star villa in Ko Samui, Thailand

Chaweng Garden Villa Samui

📍 Ko Samui, Ko Samui

Bezplatné WiFi Parkoviště
Rezervovat nyní Zavolat

O tomto hotelu

Chaweng Garden Villa Samui je 3hvězdičkové ubytování ve vile na Ko Samui v Surat Thani, které nabízí elegantní pobyty s vlastní zahradou a přístupem na terasu. Tato příjemná nemovitost poskytuje jasnou volbu pro cestovatele, kteří hledají osobní prostor a pohodlí uprostřed klidného tropického prostředí proslulého thajského ostrova. Hosté často vyzdvihují klidné okolí vily, které přispívá ke skutečně klidnému zážitku daleko od rušnějších oblastí. Vila je promyšleně vybavena, aby zajistila pohodlný a pohodlný pobyt na Ko Samui. Každé ubytování nabízí základní …

Adresa

G2RR+PXX, Tambon Bo Put, Ko Samui District, Surat Thani 84320, 84320 Amphoe Koh Samui, Thailand

📍 Otevřít v Google Maps

Služby & Vybavení

Parkoviště Bezplatné parkování Bezplatné WiFi Non-smoking Property

Atrakce v okolí

Bang Rak Beach 2.7 km
Bophut Beach 3.1 km
Chaweng Lake 4 km
Chaweng Beach 4.1 km
Chaweng Noi Beach 4.4 km
Chaweng Viewpoint 5 km
Plai Laem Beach 5 km
Wat Lamai Folklore Museum 11 km

Časté otázky

Kde se nachází Chaweng Garden Villa Samui?
Chaweng Garden Villa Samui se nachází v Ko Samui, Thajsko.
Nabízí Chaweng Garden Villa Samui bezplatné Wi-Fi?
Ano, Chaweng Garden Villa Samui nabízí bezplatné Wi-Fi pro všechny hosty.
Je na adrese Chaweng Garden Villa Samui k dispozici bezplatné parkování?
Ano, Chaweng Garden Villa Samui nabízí bezplatné soukromé parkování v areálu hotelu.
Jaký typ ubytování je Chaweng Garden Villa Samui?
Chaweng Garden Villa Samui je villa se sídlem v Ko Samui, Thajsko.
Jak mohu rezervovat Chaweng Garden Villa Samui?
Dostupnost a rezervaci Chaweng Garden Villa Samui můžete zjistit přímo prostřednictvím rezervačních odkazů na této stránce.
Je Chaweng Garden Villa Samui vhodný pro rodiny?
Chaweng Garden Villa Samui je skvělá volba pro cestovatele, kteří navštíví Ko Samui. Ve výše uvedených zařízeních naleznete vybavení specifické pro rodinu.
🏨

Are you the owner or manager of Chaweng Garden Villa Samui?

Manage your listing and track your visitors

View Stats Update

2 621 guests visited Chaweng Garden Villa Samui over the past 365 days, averaging 7,2 daily visits with a peak of 296 in Feb 2026.

Top nationalities visiting Chaweng Garden Villa Samui

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland
Stats tracked in real time, AI bots and web crawlers are filtered — visitor statistics reflect real human visits only — figures updated here on the 2nd of each month · V6

ThaiStay99.com

Thailand's Hotel Guide

Domů Hledat Restaurace

Chaweng Garden Villa Samui - Ko Samui

Villa
Chaweng Garden Villa Samui - 3 star villa in Ko Samui, Thailand
Chaweng Garden Villa Samui je 3hvězdičkové ubytování ve vile na Ko Samui v Surat Thani, které nabízí elegantní pobyty s vlastní zahradou a přístupem na terasu. Tato příjemná nemovitost poskytuje jasnou volbu pro cestovatele, kteří hledají osobní prostor a pohodlí uprostřed klidného tropického prostředí proslulého thajského ostrova. Hosté často vyzdvihují klidné okolí vily, které přispívá ke skutečně klidnému zážitku daleko od rušnějších oblastí.

Vila je promyšleně vybavena, aby zajistila pohodlný a pohodlný pobyt na Ko Samui. Každé ubytování nabízí základní moderní vybavení včetně účinné klimatizace, která je nezbytná pro pohodlí v teplém thajském klimatu. Pro ty, kteří si raději připravují vlastní jídlo nebo si ve volném čase dopřávají občerstvení, je k dispozici dobře vybavený kuchyňský kout doplněný vyhrazeným jídelním koutem. K dalšímu posílení pocitu osobního prostoru mohou hosté využívat několik venkovních prostor, včetně soukromého balkonu a terasy, které jsou ideální pro odpočinek u ranní kávy nebo večerního vánku. V celém objektu je k dispozici bezplatné Wi-Fi, které hostům umožňuje zůstat ve spojení, plánovat svá ostrovní dobrodružství nebo snadno pracovat na dálku. Další pohodlí, jako je rozkládací pohovka, nabízí flexibilní uspořádání spánku a toaletní potřeby zdarma zajistí pohodlí při příjezdu.

Chaweng Garden Villa Samui má strategickou polohu jen 2,2 km od mezinárodního letiště Samui, takže přílety a odlety jsou pro mezinárodní i domácí cestovatele jednoduché. Tato blízkost umožňuje více času vychutnat si nabídky ostrova. Vila slouží jako přístupná základna pro objevování nedalekých zajímavostí. Hosté se mohou snadno dostat na pláž Bang Rak vzdálenou přibližně 2,7 km, která je známá svou relaxační atmosférou a výhledy, nebo objevit kouzlo Fisherman Village, místního centra pro stravování a kulturní zážitky, které se nachází asi 2,6 km od hotelu. Klidné prostředí vily zajišťuje klidné útočiště po dnech strávených prozkoumáváním pulzující ostrovní krajiny a jejích jedinečných atrakcí. Tato promyšlená rovnováha pohodlí a klidu z něj činí přesvědčivou volbu pro ty, kteří touží po autentickém útěku z Ko Samui.

Umístění & Kontakt

Chaweng Garden Villa Samui
G2RR+PXX, Tambon Bo Put, Ko Samui District
Ko Samui
Thailand

Služby & Vybavení

Parkoviště Bezplatné parkování Bezplatné WiFi Non-smoking Property

Atrakce v okolí

Bang Rak Beach2.7 km Bophut Beach3.1 km Chaweng Lake4 km Chaweng Beach4.1 km Chaweng Noi Beach4.4 km Chaweng Viewpoint5 km Plai Laem Beach5 km Wat Lamai Folklore Museum11 km
Rezervovat nyní

Časté otázky — Chaweng Garden Villa Samui

Kde se nachází Chaweng Garden Villa Samui?
Chaweng Garden Villa Samui se nachází v Ko Samui, Thajsko.
Nabízí Chaweng Garden Villa Samui bezplatné Wi-Fi?
Ano, Chaweng Garden Villa Samui nabízí bezplatné Wi-Fi pro všechny hosty.
Je na adrese Chaweng Garden Villa Samui k dispozici bezplatné parkování?
Ano, Chaweng Garden Villa Samui nabízí bezplatné soukromé parkování v areálu hotelu.
Jaký typ ubytování je Chaweng Garden Villa Samui?
Chaweng Garden Villa Samui je villa se sídlem v Ko Samui, Thajsko.
Jak mohu rezervovat Chaweng Garden Villa Samui?
Dostupnost a rezervaci Chaweng Garden Villa Samui můžete zjistit přímo prostřednictvím rezervačních odkazů na této stránce.
Je Chaweng Garden Villa Samui vhodný pro rodiny?
Chaweng Garden Villa Samui je skvělá volba pro cestovatele, kteří navštíví Ko Samui. Ve výše uvedených zařízeních naleznete vybavení specifické pro rodinu.

🏨 Všechny hotely v Ko Samui · Luxusní hotely · Hotely s bazénem

🏨

Are you the owner or manager of Chaweng Garden Villa Samui?

Manage your listing and track your visitors

2 621 guests visited Chaweng Garden Villa Samui over the past 365 days, averaging 7,2 daily visits with a peak of 296 in Feb 2026.

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland