ThaiStay99 ThaiStay99.com
Bangpho Story
Bangpho Story - hostel in Bangkok, Thailand

Bangpho Story

📍 Bangkok, Bangkok

Bezplatné WiFi
Rezervovat nyní Zavolat

O tomto hotelu

Bangpho Story je příjemný hostel v Bangkoku v Thajsku, který nabízí pohodlné, klimatizované sdílené ubytování s bezplatným Wi-Fi. Každý pokoj poskytuje praktické vybavení, jako je pracovní stůl, pohodlné posezení a pohovka, které hostům zajistí příjemný a produktivní pobyt. Tato nemovitost je ideální pro sólo dobrodruhy, cestovatele s omezeným rozpočtem a ty, kteří hledají komunitně orientovanou základnu k prozkoumání pulzujícího thajského hlavního města. Hosté v Bangpho Story mohou využívat řadu pohodlných sdílených zařízení, jejichž cílem je zlepšit jejich zážitek z cestování. …

Adresa

393/5 Pracha Rat Sai 2 Road 393/5, Bang Sue, 10800 Bangkok, Thailand

📍 Otevřít v Google Maps

Služby & Vybavení

Bezplatné WiFi Klimatizace Non-smoking Property Smoking Area

Atrakce v okolí

Vimanmek Mansion 4.3 km
Chitralada Royal Villa 5 km
Queen Sirikit Park 5 km
Wachirabenchathat Park 6 km
Bangkok National Museum 6 km
Victory Monument 7 km
Grand Palace 7 km
Jim Thompson House 9 km
Trainบางโพ 100 m
Tao Poon MRT Station 1.1 km

Časté otázky

Kde se nachází Bangpho Story?
Bangpho Story se nachází v Bangkok, Thajsko.
Nabízí Bangpho Story bezplatné Wi-Fi?
Ano, Bangpho Story nabízí bezplatné Wi-Fi pro všechny hosty.
Jaký typ ubytování je Bangpho Story?
Bangpho Story je hostel se sídlem v Bangkok, Thajsko.
Jak mohu rezervovat Bangpho Story?
Dostupnost a rezervaci Bangpho Story můžete zjistit přímo prostřednictvím rezervačních odkazů na této stránce.
Je Bangpho Story vhodný pro rodiny?
Bangpho Story je skvělá volba pro cestovatele, kteří navštíví Bangkok. Ve výše uvedených zařízeních naleznete vybavení specifické pro rodinu.
Jakými jazyky mluví zaměstnanci na Bangpho Story?
Zaměstnanci v Bangpho Story obvykle mluví anglicky a thajsky. Některé mezinárodní hotely také nabízejí další jazykovou podporu.
🏨

Are you the owner or manager of Bangpho Story?

Manage your listing and track your visitors

View Stats Update

3 442 guests visited Bangpho Story over the past 365 days, averaging 9,4 daily visits with a peak of 409 in Dec 2025.

Top nationalities visiting Bangpho Story

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland
Stats tracked in real time, AI bots and web crawlers are filtered — visitor statistics reflect real human visits only — figures updated here on the 2nd of each month · V4

ThaiStay99.com

Thailand's Hotel Guide

Domů Hledat Restaurace

Bangpho Story - Bangkok

Hostel
Bangpho Story - hostel in Bangkok, Thailand
Bangpho Story je příjemný hostel v Bangkoku v Thajsku, který nabízí pohodlné, klimatizované sdílené ubytování s bezplatným Wi-Fi. Každý pokoj poskytuje praktické vybavení, jako je pracovní stůl, pohodlné posezení a pohovka, které hostům zajistí příjemný a produktivní pobyt. Tato nemovitost je ideální pro sólo dobrodruhy, cestovatele s omezeným rozpočtem a ty, kteří hledají komunitně orientovanou základnu k prozkoumání pulzujícího thajského hlavního města.

Hosté v Bangpho Story mohou využívat řadu pohodlných sdílených zařízení, jejichž cílem je zlepšit jejich zážitek z cestování. Patří mezi ně společenská místnost pro relaxaci a socializaci, dobře vybavená společná kuchyň pro přípravu jídel a bezpečná úschovna zavazadel pro klid duše. Ubytovna udržuje celodenní ostrahu a zajišťuje bezpečné prostředí pro všechny návštěvníky. K celkovému pohodlí přispívají další promyšlené vybavení, jako jsou vysoušeče vlasů, pantofle a bezbariérové ​​sprchy, přičemž hosté často oceňují vysoký standard čistoty postelí v celém objektu.

Hostel se může pochlubit vynikající polohou v Bangkoku a poskytuje strategický přístup k některým z nejoblíbenějších atrakcí města. Má výhodnou polohu přibližně 5 km od rušného víkendového trhu Chatuchak, vyhlášeného centra místních řemesel a pouličního jídla, a asi 5,7 km od živé ulice Khao San Road. Přístupné je také mezinárodní letiště Don Mueang, které se nachází přibližně 12 mil daleko. Nedaleká dostupnost veřejné dopravy dále usnadňuje objevování různých čtvrtí Bangkoku a kulturních památek.

Bangpho Story se zaměřuje na poskytování praktického a pohostinného prostředí, které hostům umožňuje ponořit se do místní kultury a zároveň si užívat základního pohodlí a pocitu bezpečí. Pro cestovatele představuje příležitost spojit se s ostatními průzkumníky a zažít Bangkok z dobře umístěného a funkčního ubytování.

Umístění & Kontakt

Bangpho Story
393/5 Pracha Rat Sai 2 Road 393/5, Bang Sue
Bangkok
Thailand

Služby & Vybavení

Bezplatné WiFi Klimatizace Non-smoking Property Smoking Area

Atrakce v okolí

Vimanmek Mansion4.3 km Chitralada Royal Villa5 km Queen Sirikit Park5 km Wachirabenchathat Park6 km Bangkok National Museum6 km Victory Monument7 km Grand Palace7 km Jim Thompson House9 km Trainบางโพ100 m Tao Poon MRT Station1.1 km
Rezervovat nyní

Časté otázky — Bangpho Story

Kde se nachází Bangpho Story?
Bangpho Story se nachází v Bangkok, Thajsko.
Nabízí Bangpho Story bezplatné Wi-Fi?
Ano, Bangpho Story nabízí bezplatné Wi-Fi pro všechny hosty.
Jaký typ ubytování je Bangpho Story?
Bangpho Story je hostel se sídlem v Bangkok, Thajsko.
Jak mohu rezervovat Bangpho Story?
Dostupnost a rezervaci Bangpho Story můžete zjistit přímo prostřednictvím rezervačních odkazů na této stránce.
Je Bangpho Story vhodný pro rodiny?
Bangpho Story je skvělá volba pro cestovatele, kteří navštíví Bangkok. Ve výše uvedených zařízeních naleznete vybavení specifické pro rodinu.
Jakými jazyky mluví zaměstnanci na Bangpho Story?
Zaměstnanci v Bangpho Story obvykle mluví anglicky a thajsky. Některé mezinárodní hotely také nabízejí další jazykovou podporu.

🏨 Všechny hotely v Bangkok · Luxusní hotely · Hotely s bazénem

🏨

Are you the owner or manager of Bangpho Story?

Manage your listing and track your visitors

3 442 guests visited Bangpho Story over the past 365 days, averaging 9,4 daily visits with a peak of 409 in Dec 2025.

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland