Baan Thalang @ Chiang Mai
📍 Chiang Mai, Chiang Mai
O tomto hotelu
Baan Thalang @ Chiang Mai je 1hvězdičkový penzion, který se nachází v srdci města Chiang Mai v Thajsku a poskytuje praktické ubytování a přímý přístup k významným městským atrakcím. Tato nemovitost slouží jako přívětivá a pohodlná základna pro cestovatele, kteří prozkoumávají bohatou kulturní krajinu severního Thajska, známého svými historickými chrámy a živými místními trhy. Každý pokoj pro hosty v Baan Thalang @ Chiang Mai je promyšleně vybaven tak, aby návštěvníkům zajistil pohodlí a funkčnost. Hosté zde naleznou vlastní koupelnu pro …
Adresa
Služby & Vybavení
Atrakce v okolí
Časté otázky
Kde se nachází Baan Thalang @ Chiang Mai?
Nabízí Baan Thalang @ Chiang Mai bezplatné Wi-Fi?
Jaký typ ubytování je Baan Thalang @ Chiang Mai?
Jak mohu rezervovat Baan Thalang @ Chiang Mai?
Je Baan Thalang @ Chiang Mai vhodný pro rodiny?
Jakými jazyky mluví zaměstnanci na Baan Thalang @ Chiang Mai?
Are you the owner or manager of Baan Thalang @ Chiang Mai?
Manage your listing and track your visitors
1 876 guests visited Baan Thalang @ Chiang Mai over the past 365 days, averaging 5,1 daily visits with a peak of 201 in Nov 2025.
Top nationalities visiting Baan Thalang @ Chiang Mai
ThaiStay99.com
Thailand's Hotel Guide
Baan Thalang @ Chiang Mai - Chiang Mai
Kromě jednotlivých pokojů pro hosty rozšiřuje Baan Thalang @ Chiang Mai svou pohostinnost o příjemné společné prostory určené pro požitek hostů. Návštěvníci si mohou odpočinout v klidné zahradě, která nabízí klidnou oázu uprostřed městské energie a poskytuje klidný prostor pro reflexi nebo volný čas. Pro pohodlí při stolování je v penzionu vlastní restaurace, kde si hosté mohou pochutnat na jídle. Ti, kteří touží objevovat Chiang Mai a jeho okolí, ocení komplexní přepážku s turistickými informacemi, která je v penzionu k dispozici. Tato služba je připravena na pomoc s plánováním a rezervací místních výletů a aktivit a zajišťuje bezproblémový průzkum kulturních pokladů a přírodních krás severního Thajska.
Flexibilita dopravy je klíčovým aspektem nabídky tohoto penzionu, který zvyšuje zážitek hostů v Chiang Mai. Hosté mohou využít placenou kyvadlovou dopravu, která usnadňuje přílety a odlety, zejména z mezinárodního letiště Chiang Mai, nebo pro cestování do jiných částí regionu, což nabízí bezproblémovou možnost cestování. Přímo v hotelu jsou navíc k dispozici možnosti půjčení jízdních kol a aut, které poskytují nezávislé prostředky pro navigaci v Chiang Mai a jeho okolí vlastním tempem, což umožňuje hlubší ponoření do místního prostředí. Centrální poloha Baan Thalang @ Chiang Mai je hosty často zdůrazňována jako významná výhoda, protože nemovitost umisťuje na dosah živého místního života a důležitých kulturních památek v Chiang Mai. Cestovatelé mohou prozkoumat autentické místní pouliční jídlo a zboží na trhu Chang Puak, který se nachází méně než 1 km od hotelu, nebo se ponořit do dědictví města v historickém chrámu Wat Phra Singh, vzdáleném přibližně 1,6 km. Pozorný hostitel v Baan Thalang @ Chiang Mai dále přispívá k osobnímu a příjemnému pobytu a podporuje skutečný místní zážitek v tomto pulzujícím thajském městě. Tento penzion nabízí praktický a dobře propojený výchozí bod pro objevování kulturního života severního Thajska.
Umístění & Kontakt
Služby & Vybavení
Atrakce v okolí
Časté otázky — Baan Thalang @ Chiang Mai
Kde se nachází Baan Thalang @ Chiang Mai?
Nabízí Baan Thalang @ Chiang Mai bezplatné Wi-Fi?
Jaký typ ubytování je Baan Thalang @ Chiang Mai?
Jak mohu rezervovat Baan Thalang @ Chiang Mai?
Je Baan Thalang @ Chiang Mai vhodný pro rodiny?
Jakými jazyky mluví zaměstnanci na Baan Thalang @ Chiang Mai?
🏨 Všechny hotely v Chiang Mai · Luxusní hotely · Hotely s bazénem
Are you the owner or manager of Baan Thalang @ Chiang Mai?
Manage your listing and track your visitors
1 876 guests visited Baan Thalang @ Chiang Mai over the past 365 days, averaging 5,1 daily visits with a peak of 201 in Nov 2025.